poniedziałek, 4 lipca 2011

Woda !

23 czerwca w czwartek ,rano dowiedziałam się ,że jadę nad wodę !
Moje pierwsze wrażenie nie było pozytywne.Woda nie kojarzy mi się dobrze.Nienawidzę kąpieli w wannie czy pod prysznicem.Także nie wiedziałam na początku co o tym dokładnie myśleć.Wolałam zaczekać aż będziemy nad tą wodą.
Jechałyśmy tramwajem z Eli koleżanką i jej mamą .Potem dołączyła do nas koleżanka od tej mamy.Wszystkie udałyśmy się przez łąkę .Nagle moim oczom ukazała się woda !Ale nie taka bez koloru jak leci w kranie .To nie była taka woda jaka leży w wannie.To była lepsza woda.O dziwnym kolorze ,którego nie potrafiłam określić !Podeszłyśmy do plaży i rozpakowałyśmy rzeczy.Oczywiście Ela zadbała o mnie i wzięła dla mnie kupioną w zoologicznym kostkę !Podała mi ją ,ale nie miałam w ogóle apetytu ciekawa wody ! Ela z przyjaciółką Elizą podeszły do wody i zanurzyła tam stopy.Ja powtórzyłam tą czynność i odkryłam ,że woda jest chłodna i całkiem miła w dotyku !;D Ela i Eliza weszły do kolan ,a ja tylko do swojej szyjki.Nagle zorientowałam się ,że fajnie tu pobrykać ! Zaczęłam skakać i chlapać wodą ,jednak jak weszłam troszkę dalej uniosłam się w górę !!! Postanowiłam tam nie wchodzić ,tylko dalej biegać i szaleć na brzegu z opiekunkami.Spędziłyśmy tam sporo czasu ,a potem Ela chciała zobaczyć jak zareaguję kiedy weźmie mnie na ,,moją głębszą,, (rozumiecie o co chodzi?).Zrobiła to ,a ja najspokojniej w świecie podpłynęłam do brzegu ;)) No ,a pod koniec pobytu Ela z Elizą cały czas przebywały na ,,swojej głębszej,, a ja biedna nie miałam co robić na brzegu . Postanowiłam popłynąć do dziewczyn i zawołać je na brzeg ,aby porzucały mi piłeczkę ! Ale było pisku ,ale mnie wycałowały ,kiedy zobaczyły ,że moja mordka wystaje z wody niedaleko ich ! Ela się zdziwiła ,że taki zmarzluch popłynął (i w ogóle odważył sie wejść tak daleko do wody)na głęboką.Zostałam też uwieczniona na zdjęciu jak płynę ,ale dodam je potem .
Przez ten czas co nie było mnie na blogu wyjechałam na wakacje na wieś ,ale to w następnym poście ;))
Pzdr . Bajeczka ! ;** :));D `

3 komentarze:

 1. Hej Bajeczko:) Twoja Ela bardzo ciekawie opisuje Twoje historyjki;)
  Ja muszę powiedzieć, że Dżeki jakoś do wody nie może się przekonać... jak Ty.. Wypadałoby mu coś zaszczeknąć, że woda nie jest zła i inne psiaczki ją lubią ;)
  Bajko, jesteś śliczna:)
  ps. jeżeli mogę, to poproszę o gg :) moje: 32447094
  Oczywiście biorę udział w konkursie:)

  Zapraszam do mnie, jest już filmik, całkiem nowy :)
  pupilkowata.blogspot.com.
  pozdrawiamy;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za komentarz ;**
  Ty też jesteś Dżekusiu śliczny ! Sama słodycz ! ;**
  Chętnie zobaczę twój nowy filmik ! Po prostu umieram z ciekawości ! ;)) ! <3
  Dzięki za zdjęcie do konkursu ,ma ogromne szanse na wygraną ;**
  Pozdrawiam Ela & Bajeczka

  OdpowiedzUsuń
 3. Nowego filmiku nie będzie... prawdopodobnie nigdy. Szczegóły na blogu

  OdpowiedzUsuń