piątek, 22 czerwca 2012

Chappi

Pewnie zastanawia was tytuł posta. Nie jest to nic innego jak imię mojego psiaka ! Tak mojego ! W poniedziałek, kiedy szłam do szkoły zobaczyłam jakiegoś menela, który stał nad kartonem z czterema malutkimi pieskami . Zatrzymałam się i wypytałam o szczeniaki. Chciał za jednego 5 zł. Powiedziałam, że muszę iść do szkoły i nie mogę go zabrać. Od razu po lekcjach miałam komers, więc wróciłam do domu ok. 20.00 i zobaczyłam u mojej siostry na rękach jednego z tych szczeniaków. Okazało się, że mama jednego wzięła, bo żal jej się zrobiło maluszka !Nazwałam go Chappi, tak jak karma dla psów. Ma ok. 1 miesiąca ,a już pokazuje charakterek . Chyba u nas zostanie . . . Bajka jak to Bajka , zachowuje dystans, ale dzisiaj przełamała się i zaczęła go podgryzać . Chwilkę się pobawili i Mały się zmęczył .. Ostatnio byłam z Bajką i Obim na spacerku i mam parę fajnych fotek . Do zobaczenia ; * Liczę na komentarze !

8 komentarzy:

 1. Chappi jest piękny! Kto wie może on przyszły sportowiec? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. O matko jaki cudowny!!!Miałaś szczęście,że twoja mama go wzięła:D
  Zazdroszczę szczęścia,że wogóle był u was taki facet.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mmmm Chappi, aż się uszy trzęsą :)
  Fajny psiak.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kupowanie tych psów jest nielegalne. Mogłaś to gdzieś zgłosić, gdyż malec jest za mały na odstawienie od matki. Mimo wszystko psiak to odpowiedzialność, pamiętaj. A Chappi śliczny ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam szczeniaki :) na moim blogu pojawiły się zdjęcia mojej małej pinczerki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Psów bez rodowodu nie można sprzedać, natomiast najlepiej zgłosić to odpowiednim służbom. Facet zarabia na piwo eksploatując jakąś sukę, która być może zachodzi w ciąże przy każdej cieczce, żyjąc w haniebnych warunkach. Nie mówiąc już o tym, że maluchy są zdecydowanie za małe, by opuszczać matkę. Chociaż może i lepiej, u Ciebie z pewnością znajdzie ciepły kąt i ma szanse na socjalizację.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń